(цілодобово, без вихідних та свят)

Тимчасовими відключеннями електроенергії

Головна Новини

В осінні місяці деякі українці можуть зіткнутися з тимчасовими відключеннями електроенергії: розглянемо узгоджені плани

У певних регіонах України розробили графіки відключення електрики для домогосподарств, які вступлять в дію за умови недостатньої виробництва електроенергії. "Апостроф" поділився деталями щодо того, де можуть відключати світло вже цієї осені.

Полтава

Керівник Полтавської обласної адміністрації Дмитро Лунін сповістив про можливість шести черг відключення електроенергії, що впровадяться при дефіциті виробництва. Однак конкретні деталі стануть відомі лише після старту опалювального сезону. "Ми розробили плани відключень, які розраховані на шість черг. Також передбачені обмеження для промислових споживачів. 12 модульних котелень готові до роботи. Нам не вдатися піддатися!" - заявив Лунін.

Львів

Починаючи з 1 жовтня, у регіональному центрі також заплановані графіки тимчасового відсутності світла. Представниця "Львівобленерго" Галина Петрушка у Facebook підтвердила, що компанія інформує громадян про їх місце в графіках відключень, базуючись на рішенні Міністерства енергетики від 14 лютого 2022 року.

Варто зазначити, що поки що немає даних про аварійні відключення для домашніх споживачів.

Вінниця

Компанія "Вінницяобленерго" також внесла свої корективи у графіки відключення, які будуть активовані при нестачі виробництва або у випадках аварій. Громадянам повідомили, що можливі тимчасові перерви у постачанні світла для запобігання порушень у роботі української енергетичної системи. Тривалість відключень може варіюватися від 2 до 4 годин, із подальшим відновленням на 2-4 години відповідно.